Aardappels voor het goede doel
Basisschool SWS De Floreant draagt zowel ouders als het goede doel een warm hart toe door het bestellen van zakken aardappelen.
SWS De Floreant verrast gezinnen met een warm gebaar in december SWS De Floreant toont haar waardering voor het vertrouwen en de fijne samenwerking door in de maand december ieder gezin een zak aardappelen uit Luttelgeest te schenken. Met deze actie wil de samenwerkingsschool uit Luttelgeest laten zien hoe belangrijk verbondenheid is binnen de gemeenschap.
Daarnaast draagt SWS De Floreant met dit streekproduct bij aan het Toon Hermans Huis, een plek waar mensen met kanker en hun naasten terechtkunnen voor steun, activiteiten, gesprekken en vooral voor aandacht en begrip.
Dit initiatief is opgezet door Tafelronde 49, een internationale organisatie die staat voor vriendschap, zelfontwikkeling en zet zichzelf in voor de samenleving.
Foto door Sjors Evers
Het Toon Hermans Huis draait volledig op vrijwilligers en is van onschatbare waarde voor velen in de regio. De Floreant hoopt dat de aardappelen goed zullen smaken en dat veel gezinnen blij worden van dit gebaar. “Als we hiermee een glimlach kunnen brengen, geeft dat ons een goed gevoel,” aldus Henk Orsel en Mike Griffioen van SWS De Floreant (zie foto). De school wenst iedereen een mooie decembermaand en alvast een voorspoedig 2026.