Samen Palmpasenstokken maken in de Dorpskerk
Op zondag 29 maart staat er een gezellige en creatieve activiteit op het programma in de Dorpskerk 'De Schakel'. De kinderen van harte welkom om samen Palmpasenstokken te maken.
Onder begeleiding worden de stokken feestelijk versierd met groen, kleurrijke linten en lekkernijen. Natuurlijk mag ook het traditionele broodhaantje bovenop niet ontbreken. Het maken van de Palmpasenstok vormt een mooie en vrolijke voorbereiding op Palmpasen.
Na afloop van het knutseluurtje lopen de kinderen met hun versierde stokken een rondje tijdens de dienst, wat zorgt voor een feestelijk en betrokken moment voor jong en oud.
De activiteit begint om 9.30 uur, met inloop vanaf 9.20 uur. Kinderen zijn van harte welkom, en ook ouders of verzorgers kunnen gezellig aansluiten.
De organisatie zorgt voor alle benodigde materialen én iets lekkers. Het enige wat de deelnemers zelf mee hoeven te nemen, is een stok om te versieren.
Iedereen is van harte welkom om mee te doen aan deze leuke en betekenisvolle ochtend!